خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

روشن: کرار هر چقدر از استقلال دورتر باشد، آرامش باشگاه بیشتر است

  پیشکسوت استقلال می گوید هر قدر کرار از استقلال دورتر باشد برای این تیم بهتر است.

  حسن روشن

  حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است هر قدر جاسم کرار از این تیم دور باشد، این موضوع به سود استقلال خواهد بود.

  او در خصوص حاشیه‌هایی که کرار دوباره برای استقلال به ‌وجود آورده است، به خبر‌ورزشی گفت: من قبلاً هم گفته‌ام وقتی که امیر قلعه‌نویی نتوانست این بازیکن را کنترل کند، پس این کادر فنی هم توانایی انجام این کار را ندارد. الان باشگاه استقلال با مشکل مالی مواجه است و این بهترین فرصت برای آنهاست که یک جریمه نقدی سنگین برای کرار در نظر بگیرند و این بازیکن را کنار بگذارند.

  او ادامه داد: کرار هر قدر از استقلال دورتر باشد، قطعاً آرامش این باشگاه بیشتر خواهد شد. من و خیلی‌های دیگر قبلاً گفتیم که باشگاه او را باید کنار بگذارد اما متأسفانه این ‌طور نشد. نکته مهم دیگر به مدیریت کردن این بازیکن مربوط می‌شود که این موضوع هم در استقلال رعایت نشد.

  البته تیمی که نظری‌جویباری ببندد، بهتر از این نخواهد شد. روشن در قسمت دیگری از حرف‌هایش در خصوص برد پرگل تیم‌ ملی ایران مقابل گوام گفت: یک بازی عالی بود و باید از مربیانی که این بازیکنان جوان را ساختند و نقش مهمی در پیشرفت آنها داشتند، تشکر کنیم. من معتقدم کروش باید این موضوع را هم مد‌ نظر قرار دهد که خیلی از مربیان ایرانی برای پرورش چنین جوان‌هایی زحمت می‌کشند. او باید از این مربیان تشکر کند.

  مهاجم پیشین تیم ‌ملی در قسمت دیگری از حرف‌هایش گفت: کاش این جوانگرایی خیلی زودتر انجام می‌گرفت، ولی الان هم دیر نشده است. فقط یک نکته مهم وجود دارد و آن اینکه کروش رابطه‌اش را با مربیان ایرانی نزدیک‌تر کند. الان سرمربی تیم ‌ملی شاید طوری رفتار می‌کند که خیلی‌ها بگویند او کسی را قبول ندارد، ولی من معتقدم کروش باید انگیزه زیادی به مربیان ایرانی بدهد.

  او در پایان گفت: ما جوان‌های خوبی در فوتبال ایران داریم و معتقدم نه‌ تنها یک تیم‌ ملی، بلکه باید ۳ تیم ‌ملی درست کنیم و بدانیم که در فوتبال، میدان دادن به جوان‌ها، اتفاقی است که فوتبال ایران می‌تواند سال‌ها از آن سود ببرد.


  این مطلب تا کنون 27 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : استقلال ,کرار ,مربیان ,باشگاه ,‌ملی ,کروش ,مربیان ایرانی ,فوتبال ایران ,کروش باید ,معتقدم کروش ,باشگاه استقلال ,
  روشن: کرار هر چقدر از استقلال دورتر باشد، آرامش باشگاه بیشتر است

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر