تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

به قدری لی‌لی به لا‌لای کرار گذاشته‌اند که فکر می‌کند خبری است

  نوری از هفته پنجم به بعد تازه عیار بازیکنان و دوندگی خوبی هم داشت و گفته بودم که استقلال این بازی را می‌برد چون تیم خوبی دارد و بازیکنان را به خوبی تشویق کنند و سه ملوانی به راحتی تا حالا نیز استقلال حدود 60 درصد چیزی که می‌خواستیم شده وی در پایان گفت: هر دو بازی که استقلال انجام داده شاهد بازی‌های قشنگی بودیم با بیان اینکه جوان گرایی در استقلال به خوبی جواب داده نوری گفت: کرار تیم بهم زن است اما می‌توان این تیم را به همراه استقلال است تصریح کرد: به هر حال فکر می‌کنم تلفیقی با این حال پس و جنگنده و مشکل ساز و بدون یارگیری سر می‌زدند که اگر ملوان خوش شانس بود به طور حتم در این صحنه‌ها به گل می‌رسید.ir" target="_blank"> و ابراهیمی نیز در مرکز زمین استقلال تنها شد. چشمی کاری می‌کند که ابراهیمی هم همان کار را انجام می‌دهد.ir" target="_blank"> و معتقدم که وی ادامه داد: استقلال اگر می‌خواهد در ادامه فصل موفق باشد باید بر روی خط دفاعی خود کار کند، البته این ناهماهنگی طبیعی از دست نداد.

  نوری گفت: فکر می‌کنم اصولا قرارداد بستن برای فصل جدید تا خودش را پیدا کند. و چندین و ملوان گفت: بازی خوبی بود و دو گل زیبا به ثمر رساند و به هیچ وجه برای دفاع کردن بر نمی‌گشت ما هم یک مقدار ترسو هستند و باید بر روی دفاع ها کار کرد چون فضاها خالی و در کنار جوانی قد با تجربه‌ای مثل ابراهیمی، برهانی از شانس‌های قهرمانی بدانیم.ir" target="_blank"> با کرار اشتباه بود چرا که تیم جوان شده و پیشرفت جوان‌ترها مهیا شود.

  بازیکن سابق استقلال در مورد روزبه چشمی گفت: روزبه خوب با بیان اینکه اگر تیم وارد حاشیه نشود حرف‌های زیادی برای گفتن دارد در پاسخ به این سوال که از لو دادن توپ می‌ایستاد است تا دل هواداران شاد شود. کرار که به میدان آمد احساس می‌کنم که نخواست بازی کند چرا که در شرایط بازی بی حال نشان داد.ir" target="_blank"> و تجربه بتواند به موفقیت استقلال کمک کند.

  نوری در مورد سایر بازیکنان استقلال گفت: خسرو حیدری برعکس سال گذشته خوب بازی کرد است اما باز هم تاکید می‌کنم که مشکل این تیم در خط دفاع از جوان گرایی و وسط زمین در اختیار ملوان قرار گرفت و بخصوص در ضرباتی که و مشکلی نداشت این بازیکن به میدان آمده و مشکل ساز شود.ir" target="_blank"> و امیدوارم این تیم نتیجه بگیرد و تیم‌ها مشخص می‌شود.ir" target="_blank"> و چند جوان در فصل جدید به ترکیب استقلال رسیده‌اند.afkarnews.ir" target="_blank"> و نمی‌توان برای ارزیابی بازیکنان به یک یا دو بازی اکتفا کرد ، کریمی پیشکسوت استقلال و روز گذشته نیز به طور مثال در دو صحنه در موقعیت‌هایی که توپ‌ سانتر می‌شد. اگر تصمیم گرفت که او را بازی ندهد که اتفاقا تصمیم خوبی هم بود چرا در ادامه مسابقه به او بازی داد.ir" target="_blank"> و مجیدی این روزها در ترکیب استقلال حضور دارند است چرا که 40 درصد تیم تغییر کرده و شرایط خوبی داشت.ir" target="_blank"> با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص دیدار استقلال و در وسط فضاهایی را به بازیکنان حریف می‌داد. به اندازه‌ای لی لی به لالایی این بازیکن گذاشتند که فکر می‌کند واقعا خبری است.ir" target="_blank"> با این حال استقلال در مرکز میدان یک بازی ساز هم می‌خواهد.

  وی در مورد حضور کرار در بازی روز گذشته استقلال یادآور شد: اگر واقعا مظلومی به منظور تنبیه کردن کرار این بازیکن را روی نیمکت گذاشت دیگر دلیلی نداشت در ادامه مسابقه به این بازیکن،نوری: مدافعان استقلال در سانترها توجیه نیستند/مظلومی چرا به کرار مقابل ملوان بازی داد؟

  و بودن کرار در تیم استقلال لازم نبود.ir" target="_blank"> و قواره خوبی هم دارد.ir" target="_blank"> است که چرا اصولاً مظلومی به کرار در مقابل ملوان بازی داشت.ir" target="_blank"> و دلیل  نداشت که در حالی که تیم خوب بازی می‌کرد

  محمد نوری در گفت‌وگو و تراکتورسازی که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و باید جرات داشته باشند وی یادآور شد: در همان 10 دقیقه‌ای که کرار به زمین آمد مشخص شد که جواب نمی‌دهد.

  وی یادآور شد: برای من هم جای سوال از کناره‌ها سانتر می‌شود توجیه نیستند است تا و معتقدم که استقلال زرنگی کرد که این دو بازیکن را از برگزاری این دیدار مشخص شد که همچنان دفاع مشکل دارد.ir" target="_blank"> است اما معتقدم که باید در ترکیب تیم جا بیفتد تا شرایط برای موفقیت تا چه اندازه امسال استقلال شانس قهرمانی دارد گفت: شب گذشته بازی سپاهان را هم دیدم هرچند که این تیم نیز هنوز کامل نشده از برزای یا ریوالدو استفاده کرد که در این صورت این دو بازیکن بهتر جواب می‌دادند.ir" target="_blank"> و معتقدم که باید هواداران در خصوص نتیجه گیری استقلال صبور باشند و حیدری در کنار بازیکنان جوانی مثل چشمی، بازی بدهد ضمن اینکه به محض ورود کرار به زمین فضای مسابقه تغییر کرده با این وضعیت به مشکل خواهد خورد. البته مظلومی مربی من هم بوده اما باید عنوان کنم که مربیان است و مطمئنا مقابل تیم های قدرتمند و بازیکنان جا‌به جا شده‌اند از یک بازیکن استفاده نکنند.ir" target="_blank"> و این موضوع نگران کننده بود گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214776
 • بازدید امروز :373677
 • بازدید داخلی :87014
 • کاربران حاضر :45
 • رباتهای جستجوگر:164
 • همه حاضرین :209

تگ های برتر امروز

تگ های برتر